دستکش لاتکس – مالزی
دستکش لاتکس
آوریل 28, 2018
کاغذ زباله نیست آن را دور نریزیم/ بازیافت کاغذ باطله، کسب و کاری سبز و اقتصادی
ژوئن 10, 2018

ظروف یکبارمصرف آلومینیومی

ظروف یکبارمصرف آلومینیومی

 

Aluminumفراوان ترین فلز در پوسته  کره زمین میباشد و سومین عنصر فراوان در کره زمین به حساب می آید. آلومینیوم به شکل ناخالص در سنگ‌های معدنی مختلفی یافت میشود به همین خاطر تا قبل از ابداع یک روش ساده برای استخراج آن مشکل ترین فلز برای تهیه به شمار می آمد و حتی برای مدتی از طلا با ارزشتر بود.آلومینیوم بیشتراز سنگ بوکسیت به دست می‌آید.

با سبک زندگی نوین و ماشینی ما انسانها، استفاده از ظروف یکبار مصرف برای بسته بندی مواد غدایی شدیدا روبه افزایش است و بیشتر به مصرف مواد غذایی آماده تمایل داریم.

بیشترین توجه در مورد استفاده از این ظروف مبحث بهداشتی بودن و اثر گذاری این ظروف در کیفیت غذای داخل آن و مهمتر از آن سلامت انسانهایی که از آنها استفاده میکنند.

جنس ظروف یکبار مصرف اکثرا از مواد شیمیایی پلاستیکی مانند فوم، PS، PET، PP، و یا مواد گیاهی که ازنشاسته ذرت فرآوری شده است {البته برای قابلیت گرما دهی و شکل پذیری به آنها موادی مانند PP افزوده میشود} شکل یافته اند.

استفاده از این ظروف جهت بسته بندی غذای گرم خطرناک بوده وسبب نفوذ مواد شیمیایی  سرطان زا و مضر به داخل غذای مصرف کننده میباشد.

بهره بردن ازظروف آلومینیومی در بسته بندی مواد غذایی هیچکدام از عوارض ذکر شده را ندارد و درضمن برگشت پذیر میباشد و باعث آلودگی محیط زیست نمیباشد.

نحوه تولید ظروف یکبار مصرف آلومینیومی:

بعد از دریافت آلومینیوم به شکل رول، آنها را از یک سری مجموعه دستگاه های نورد برای کاهش ضخامت عبور می دهند سپسس ظروف آلومینیومی به وسیله دستگاه پرس فرم داده میشود.

مزایای استفاده از ظروف آلومینیومی:

  • حفظ طعم غذا
  • حفظ گرمای غدا
  • قابلیت استفاده در ماکروویو
  • حمل آسان
  • قابلیت بازیافت
  • خنثی بودن

جهت خرید و سفارش محصولات آلومینیومی می توانید با سامان پلاست تماس حاصل فرمایید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *