پوشش گلخانه ای

پوشش های گلخانه ای

یکی از بهترین پوشش ها جهت محافظت از گلخانه ها، پوشش های گلخانه ای پلاستیکی است.

استرچ فیلم

استرچ فیلم

فیلم های استرچ یک فیلم پلاستیکی با قابلیت کشسانی بالاست که برای محکم کردن، بسته‌بندی و تثبیت محصولات به دور کالاها و پالت‌ها پیچیده می‌شود.

پوشش های سیلو

پوشش های سیلو

جهت حفاظت و نگهداری از علوفه های تازه دام در برابر عوامل خارجی در پرواربندی ها و گاوداری های لبنی از پوشش های سیلو استفاده می شود.

نایلون های کفی و تونلی

نایلون های کفی و تونلی

پوشش های تونلی و کفی نوعی از نایلون های کشاورزی است که برای کشت های کم ارتفاع و کشت های روی زمین مورد استفاده قرار می گیرد.

پوشش دوم گلخانه

پوشش دوم گلخانه

یکی از پارامترهای مهم جهت حفاظت از محصولات گلخانه ای در فصل زمستان متعادل نگهداشتن دمای داخل گلخانه است و برای این منظور می توان از پوشش های دوم گلخانه استفاده نمود.

نایلون شرینک

نایلون شرینک

نایلون های شرینک از جمله پوشش های بسته بندی مقرون بصرفه جهت بسته بندی محصولات از جمله در صنایع نوشیدنی و صنایع غذایی هستند.

پوشش های مالچ

پوشش های مالچ

نایلون های مالچ از جمله نایلون های سه لایه سمن پلاست پارسه می باشد که با ترکیب رنگ های مختلف، دوره مقاومت، عرض و ضخامت های مختلف بسته به نوع درخواست و کاربرد عرضه می گردد.

swimming pool

پوشش های استخر

یکی از روش های بسیار مهم و کاربردی که برای عایق بندی استخر مورد استفاده قرار می گیرد، بکارگیری پوشش های پلاستیکی یا پلیمری می باشد. که می توان از آنها برای استخر های پرورش ماهی، فعالیت های صنعتی و معدنی نیز بهره برد.