محصولات

یکی از بهترین پوشش ها جهت محافظت از گلخانه ها، پوشش های گلخانه ای پلاستیکی است.

فیلم های استرچ یک فیلم پلاستیکی با قابلیت کشسانی بالاست که برای محکم کردن، بسته‌بندی و تثبیت محصولات به دور کالاها و پالت‌ها پیچیده می‌شود.

پوشش های سیلو

جهت حفاظت و نگهداری از علوفه های تازه دام در برابر عوامل خارجی در پرواربندی ها و گاوداری های لبنی از پوشش های سیلو استفاده می شود.

پوشش های تونلی و کفی نوعی از نایلون های کشاورزی است که برای کشت های کم ارتفاع و کشت های روی زمین مورد استفاده قرار می گیرد.

پوشش دوم گلخانه

یکی از پارامترهای مهم جهت حفاظت از محصولات گلخانه ای در فصل زمستان متعادل نگهداشتن دمای داخل گلخانه است و برای این منظور می توان از پوشش های دوم گلخانه استفاده نمود.

نایلون های شرینک از جمله پوشش های بسته بندی مقرون بصرفه جهت بسته بندی محصولات از جمله در صنایع نوشیدنی و صنایع غذایی هستند.

نایلون های مالچ از جمله نایلون های سه لایه سمن پلاست پارسه می باشد که با ترکیب رنگ های مختلف، دوره مقاومت، عرض و ضخامت های مختلف بسته به نوع درخواست و کاربرد عرضه می گردد.

پوشش های مالچ

یکی از روش های بسیار مهم و کاربردی که برای عایق بندی استخر مورد استفاده قرار می گیرد، بکارگیری پوشش های پلاستیکی یا پلیمری می باشد. که می توان از آنها برای استخر های پرورش ماهی، فعالیت های صنعتی و معدنی نیز بهره برد.

سولاریزاسیون به فرایند پاکسازی خاک از برخی موجودات و عوامل بیماری زای مضر با استفاده از انرژی خورشیدی گفته می شود که با مکانیزم  افزایش دما بوسیله انجام پوشش های پلاستیکی بر روی بسترهای کشت صورت می پذیرد.

سمن پلاست تولید کننده پوشش های گلخانه ای